A A A

Czym właściwie jest Wysoczyzna.pl?

Czym właściwie jest Wysoczyzna.pl? -

Wysoczyzna.pl to pierwszy i jedyny portal prezentujący turystyczną stronę Wysoczyzny Elbląskiej, którego wydawcą jest firma EGM Multimedia. Po co i dlaczego? To bardzo proste - Wysoczyzna Elbląska to zupełnie inna kraina, której nie da się łączyć z Warmią i Mazurami. Tu zupełnie odmienny klimat, teren i kultura. To są nasze prawdziwe „Beskidy Północy”.
 
W całym medialnym i promocyjnym szumie poszczególnych regionów Polski pomijana jest Wysoczyzna Elbląska. Pomijana, albo ujednolicona wraz z całym województwem Warmińsko-Mazurskim, które kojarzy się przede wszystkim z...jeziorami. Jest to błąd, który My chcemy naprawić i pokazać jak tutaj jest naprawdę.
 
Zanim zaczniesz planować kolejne kosztowne wakacje nad zatłoczonym morzem czy w górach, zobacz co mamy do zaoferowania. Wysoczyzna Elbląska to inny klimat, góry, bliskość wody, bogactwo lasów...czyli wszystko co powinny oferować Zielona Płuca Polski. Jesteśmy przekonani że znajdziesz tutaj coś, co nawet po krótkiej wizycie zachęci do ponownego odwiedzenia.
 
Zapraszamy do zwiedzania wirtualnej części tego regionu Polski.